Sahil Bar

Sahil Bar

Snack barda öğle yemekleriniz için size özel mönü ve barımızdan yararlanabilirsiniz. Günlük değişen salata ve meyve büfemiz, eşsiz lezzeti ile gözleme çeşitlerimiz ve aparatif yiyecekler (döner, hamburger, hot-dog v.s) ile zamanın çoğunu sahilde geçirmek isteyen misafirlerimizin tercih ettiği bir restauranttır. Tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 12.00 - 17.30 saatleri arasında servis edilmektedir.

Özellikler
Gün boyu serinleten içecekleri ile plaj bölümünde hizmet vermektedir.

Diğer Barlar

Havuz Bar

Farklı ve sıradışı kokteyl, geniş lokal ve import içecek menüsü ile tüm beklentilerinizin üzerinde bir çeşitliliğe sahiptir. Misafirlerimiz dünyanın ünlü şarap markalarını tadarken, muhteşem bir atmosfer eşliğinde keyfi yaşayacaklardır. Pool bar'da tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00 - 24.00 saatleri arasında servis edilmektedir.

Lobi Bar

Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz aileniz veya arkadaşlarınızla beraber gün boyu vakit geçirebileceğiniz, sıcak ve soğuk içecek seçenekleriyle dinlenebileceğiniz keyifli bir mekandır. Tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00 - 24.00 saatlerinde Su hariç tüm içecekler ücrete tabi olarak 00.00 - 10.00 saatlerinde servis edilmektedir

Disco Crown

Disko, kardeş otel Side Crown Charm Palace'da bulunmaktadır. (23:00-02:00 arası belirli günlerde)